Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Лекції від світових експертів у межах проєкту Ukraine Global Faculty

Для студентів, аспірантів та викладачів українських закладів вищої освіти стартував проєкт Ukraine Global Faculty, в межах якого закордонні професори з провідних університетів, топексперти та підприємці читатимуть онлайн-лекції для української аудиторії.

Ukraine Global Faculty реалізує благодійний фонд K.FUND за підтримки Міністерства освіти і науки України. Вже понад 20 українських університетів стали партнерами UGF.

Проєкт має на меті надати українським студентам, аспірантам та викладачам доступ до найкращих навчальних курсів і програм. Спікерами виступатимуть світові експерти, які підтримують Україну та українців.

Усі лекції відбуватимуться в онлайн-форматі. Учасники мають змогу поставити запитання лекторам та отримати відповідь. Записи лекцій доступні до перегляду в архіві в будь-який час.

Мова лекцій ― англійська з синхронним перекладом на українську, слухачі матимуть змогу обрати, якою мовою вони хочуть переглядати матеріал.

Основні тематичні напрями лекцій:

 • мистецтво та гуманітарні науки;
 • суспільні науки;
 • бізнес і право;
 • природничо-математичні науки;
 • інформаційно-комунікаційні технології;
 • інженерія та інформатика.

Учасники отримають сертифікати про участь, які можуть зараховуватись при підвищенні професійної кваліфікації.

Як взяти участь в UGF?

 1. Зареєструйтесь на сайті, натиснувши For Participants: SIGN IN.
 2. Оберіть у власному кабінеті лекції, які вас цікавлять. Ви можете підписатись навіть на лекції, для яких ще не призначені дати проведення. В міру формування груп викладачі оберуть дати і UGF повідомить вас.
 3. Зайдіть у свій кабінет та беріть участь в лекціях онлайн. Жодних спеціальних програм для цього не потрібно. Обирайте зручну мову (англійську або українську). Надсилайте питання лектору/лекторці в чаті, він/вона відповість на найцікавіші.
 4. Шукайте корисні для вас лекції не тільки серед запланованих, а й в архіві проведених (відеозаписи англійською та українською).
 5. Отримуйте сертифікати про участь в лекціях UGF (у 2023 році).
 6. Розширюйте свій професійний нетворк та розвивайтесь.

Якщо у вас виникнуть запитання чи пропозиції, пишіть на пошту info@ugf.academy.

Джерело

Copy link
Powered by Social Snap