Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Участь у вебінарі від British Counsil

Методисти та викладачі коледжу взяли участь у вебінарі від British Counsil “Оцінювання студентів: заохотити, а не знеохотити”, який відбувся 8 грудня у межах серії вебінарів “Сучасні підходи до викладання”, та опанували нові інструменти оцінювання студентів, які зможуть в користовувати у власній практиці
“Оцінювання є ключовим елементом успіху студента у вищій освіті та має розглядатися як інструмент для розвитку в навчанні. Це оцінювання задля навчання (assessment for learning), а не просто засіб для вимірювання рівня успішності – оцінювання навчання (assessment of learning)”- йдеться у публікації “Основи для підвищення успішності студентів. Підвищення успішності студента у вищій освіті” від Advance HE.
Спікери:
? Кеті Райт, заступниця директора з питань інновацій, Advance HE.
? Ольга Яшенкова, доцентка кафедри англійської філології та міжкультурної комунікації Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
? Мар’ян Слабінога, доцент кафедри комп’ютерних систем і мереж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.
 
Copy link
Powered by Social Snap