Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Послуги вивезення твердих побутових

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі послуг «Послуги вивезення твердих побутових», розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

  1. Замовник

1.1.Найменування Замовника: Відокремлений структурний підрозділ  «Фаховий коледж  інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка»

1.2. Місцезнаходження: 79053, м. Львів, вул. Володимира Великого, 12.

1.3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: 44444751.

1.4. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Послуги              вивезення твердих побутових відходів по коду ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями, № UA-2024-01-08-004620-a

Розмір бюджетного призначення: Кошторисні призначення на 2024 рік.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі становить: 189750,00  грн. з ПДВ .

При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни товарів та послуг, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронній системі закупівель.

Обсяги закупівлі послуги: 115 тонн.

ТЕХНІЧНІ, ЯКІСНІ, КІЛЬКІСНІ ВИМОГИ ДО ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Послуги вивезення твердих побутових відходів

ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям (Послуги вивезення твердих побутових відходів) 

  1. Послуги повинні бути якісними та надаватись відповідно до встановлених стандартів, норм і правил з додержанням Законів України “Про відходи”, “Про благоустрій населених пунктів”, “Про охорону навколишнього природного середовища”, Державних санітарних норм та правил утримання територій населених  місць, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України 17.03.201р. № 145, Наказу Міністерства з  питань житлово-комунального господарства № 176 від 07.06.2010 р. «Про затвердження Методичних рекомендацій з організації збирання,  перевезення, перероблення  та утилізації  побутових відходів» та інших  нормативно-технічних документів, Державних стандартів України з організації робіт на вулицях  і дорогах.
  2. Постачальник для забезпечення високої якості і надійності надання послуг повинен мати усі необхідні дозволи, ліцензії і сертифікати та самостійно нести витрати на їх отримання.
  3. Послуги з вивезення побутових відходів мають надаватись за контейнерною схемою. Для збирання та вивезення ТПВ Виконавець надає Споживачеві в користування технічно справні контейнери об’ємом 1,1 м3 в кількості обумовленої Договором.
  4. Ремонт контейнерів їх дезінфекція проводиться Виконавцем.
  5. Під час надання послуг, що є предметом закупівлі, Учасник повинен вживати заходи щодо захисту довкілля від забруднення, оскільки територія Замовника на який проводяться послуги з поводження з побутовими відходами – це учбова зона та гуртожитки, де мешкає та навчається молодь.
  6. У випадку виходу з ладу автомобіля виконавцем здійснюється його заміна на інший аналогічний.

Місце надання послуг:

Назва послуг Технічні вимоги (завдання) до робіт/послуг
Вивезення твердих побутових відходів 1. Кількість контейнерів, що має бути на об’єктах за адресою:  вул. В. Великого, 12 – 2 контейнери для побутових відходів, вул. В. Великого, 33 – 2 контейнери для побутових відходів, вул. Пулюя, 33 – 2 контейнери для побутових відходів.

2. Об’єм контейнера – 1,1 м. куб.

3. Обсяг побутових відходів – 115 тонн.

4. Періодичність вивезення – два рази на тиждень.

5. Контейнери – надаються Виконавцем на безоплатній основі на умовах Договору, що додається.

 *Усі посилання у технічному завданні на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент»

Copy link
Powered by Social Snap