Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

У рамках Тижня циклової комісії загальноосвітньої гуманітарної підготовки студенти відвідали Національний академічний український драматичний театр ім. М. Заньковецької

В рамках тижня циклової комісії загальноосвітньої гуманітарної підготовки студенти груп ІП-11, ТК-11, КІ-11, КІ-12 разом з викладачем Олексієм Мировським відвідали Національний академічний український драматичний театр ім. М. Заньковецької, де переглянули виставу Г. Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці».

“Ця комедія написана понад 170 років тому, живе й до цього часу не сходить зі сцени. Шедевр української драматургії, сюжет п’єси в усі часи знаходить відгук у глядачів. Це чарівна, весела і неординарна, одна з найдосконаліших комедій української класики, що виявляється у глибокій народності, гуморі, яскравих колоритних персонажах, написаних «з натури», а тема палкого кохання і боротьби за власне щастя завжди буде актуальною.

Надзвичайно пластичний та співочий акторський ансамбль захоплює у вир народних танців і пісень, з яких зіткана ця яскрава вистава.” – зазначає  О. Мировський

Вистава «Сватання на Гончарівці» викликала жвавий інтерес та залишила позитивні враження серед студентів, адже розповідає про  український дух, традиції та історію нашого народу.

Відвідування театру є важливою складовою культурного розвитку молоді, оскільки дозволяє глибше зануритися в національну спадщину, сприяє формуванню естетичних смаків та розширенню світогляду. Театр виховує почуття прекрасного, сприяє емоційному розвитку і допомагає молоді краще розуміти та цінувати мистецтво та власну культуру.

Copy link
Powered by Social Snap