Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

У коледжі відбувся технічний квест у рамках тижня циклової комісії «Мережних технологій та Інтернет речей»

21 травня  з нагоди Всесвітньго дня телекомунікацій та інформаційного суспільства та у рамках тижня циклової комісії «Мережних технологій та Інтернет речей» викладачі Полець Марієя-Вікторія Ярославівна, Чепіль Христина Геннадіївна і Кащук Валерій Дмитровичев організували  технічний квест для груп першого курсу.

Проведення технічного квесту дало можливість оцінити технічні знання і навички учасників у галузі інформаційних технологій та штучного інтелекту, а також дозволило студентам опанувати нові професійні навички. Квест сприяв розвитку в учасників креативного мислення і здатності до розв’язання професійних завдань, навчив учасників аналізувати складні проблеми та знаходити ефективні рішення, що є важливими для їх майбутнього фаху. Проведені змагання підвищили інтерес студентів до активного вивчення нових технологій, а командний формат проведення допоміг їм навчитись  працювати разом для досягнення спільної мети.

До проведення заходу долучилися також заступник директора з навчальної роботи Юнак Остап Миронович і методист Яковлєва Тетяна Сергіївна.

Результати змагань:

1 місце – група МТ-11 (Бойко Владислав, Євсєєв Владислав)

2 місце – група МТ-12 (Бовцайло Андрій, Булавка Михайло,  Худьо Остап)

3 місце – група КІ-11 (Довганик Марко, Кузнецов Дмитро, Шестакевич Данило)

Учасники отримали сертифікати і смачні призи.

Вітаємо учасників з новими здобутками та бажаємо подальшого розвитку у галузі інформаційних технологій та штучного інтелекту

Copy link
Powered by Social Snap