Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

У коледжі відбулось інтелектуальне змагання “Так люблю той Львів” у рамках тижня циклової комісії «Гуманітарної та соціально-економічної підготовки»

У коледжі 15 травня 2024 року відбулося  інтелектуальне змагання “Так люблю той Львів”. Захід був спрямований на розвиток творчого потенціалу студентської молоді, підтримку національно-патріотичного виховання та любові до рідного краю. Студенти другого курсу були розділені на чотири команди і змагалися у форматі брейн-рингу, відповідаючи на питання з історії та культури України та Львова. Завдання мали на меті поглибити знання студентів, покращити вміння логічно мислили, швидко реагувати, працювати у команді. Оцінювали виконання завдань компетентні судді: Н.В. Жукова, голова циклової комісії  “Гуманітарної та соціально-економічної підготовки” та Ігор Миколайович Тибель, завідувач відділення “Телекомунікацій”.
Результати змагань :
  • 1 місце – команда групи КН-21 “SHP (sigma historical players)”;
  • 2 місце – команда групи КН-22 “Homo Floresiensis”;
  • 3 місце – команда групи ТК-21 “Галицькі генії”;
  • 4 місце – команда групи ТК-22 “Львівські круасани”.
Цей захід став частиною тижня циклової комісії “Гуманітарної та соціально-економічної підготовки” та був організований та проведений викладачем історії державності та культури України, завідувачем відділення КНІД В.О. Шумлянським.
Copy link
Powered by Social Snap