Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

У коледжі відбулась зустріч з представниками підприємства “Спаринг-Віст Центр”

З метою налагодження взаємодії освіти і ринку праці 10 квітня 2023 року у ІТ коледжі Львівської політехніки відбулася зустріч працівників та студентів із представниками Науково-виробничого приватного підприємства «Спаринг-Віст Центр», відомого в Україні та світі розробника та виробника приладів і систем радіаційного контролю торгової марки «ЕКОТЕСТ». 

На зустрічі були присутні заступник директора з комунікацій та розвитку Ольга Кагало, завідувач відділення «Комп’ютерних наук та інформаційної діяльності» Володимир Шумлянський, студенти спеціальності 122 «Комп’ютерні науки», від підприємства «Спаринг-Віст Центр» Алла Хвищук, провідний технолог виробництва засобів радіаційного контролю та спецтехніки та Ірина Наум, маркетолог.

Працівники підприємства цікаво, змістовно та доступно розповіли студентам про виробничі потужності підприємства, асортимент продукції та запросили студентів до співпраці.

Після спілкування із студентами зустріч продовжилася у форматі круглого столу між представниками коледжу та зовнішніми стейкхолдерами – працедавцями щодо удосконалення освітньо-професійної програми «Комп’ютерні науки» відповідно до потреб ринку праці. До обговорення приєдналися Руслан Нургалієв, провідний інженер ТзОВ «Астра-Львів» та завідувач практикою коледжу Ярослав Плешівський.

Учасники зустрічі обговорили проведення виробничої практики на підприємствах з можливістю подальшого працевлаштуванням молоді. Також обговорили участь стейкхолдерів в оцінюванні якості знань здобувачів освіти ІТ коледжу при проведенні кваліфікаційної атестації, заходи щодо забезпечення академічної доброчесності.

Працівники ІТ коледжу подякували учасникам засідання стейкхолдерів за слушні пропозиції та запевнили, що висловлені пропозиції будуть враховані під час перегляду навчальних планів й освітньо-професійних програм підготовки здобувачів освіти коледжу.

Copy link
Powered by Social Snap