Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

У ІТ коледжі відбувся конкурс декламації “Дивовижний світ поезії” у рамках тижня циклової комісії “Гуманітарної та соціально-економічної підготовки”

 
13 травня 2024 р. в рамках тижня циклової комісії “Гуманітарної та соціально-економічної підготовки” викладачами англійської мови Цебенко О.З. та Хмеляр Т.М. був проведений конкурс читців віршів іноземними мовами “Дивовижний світ поезії”.
 
Мета конкурсу – підвищення мотивації до вивчення іноземних мов, розвиток та популяризація декламування, виявлення творчо обдарованої молоді, духовний та художній розвиток здобувачів освіти. У конкурсі взяли участь 26 студентів коледжу. Учасники представили твори відомих поетів англомовних країн, а також звучали твори польською мовою. Було напрочуд цікаво почути поезії відомих українських авторів у перекладі англійською мовою. Більшість конкурсантів продемонстрували власний стиль та манеру виконання, вміння володіти словом іноземною мовою та вживатися в художню роль. Відеосупровід, портрети відомих англомовних поетів, символіка країн, мова яких вивчається, збірки поезій мовою оригіналу, а також невід’ємні атрибути письменника – чорнильниця та перо – допомогли створити відповідну творчу атмосферу та ще краще зануритися учасникам та гостям конкурсу в чарівний світ поезії.
Згідно з рішенням журі, в складі якого були голова ЦК Жукова Н.В. і викладач Підкуймуха Т.І., були визначені переможці та нагороджені дипломами закладу освіти за такими номінаціями: – “Виразне читання” – “Найкраща дикція” -“Артистичність” -“Оригінальність та харизма” -“Щирість виконання” -“Найвиразніша декламація” -“Креативний підхід до теми виступу” -“Чіткість вимови на іноземній мові”.
Copy link
Powered by Social Snap