Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

У боях за Україну героїчно загинули два наші випускники Гордійчук Богдан та Ілечко Ігор

З великим сумом сповіщаємо, що у боях за Україну героїчно загинули випускники нашого коледжу Гордійчук Богдан Сергійович (03.02.1995 р.н.) та Ілечко Ігор Ярославович (25.08.1993 р.н.).

Гордійчук Богдан Сергійович навчався в коледжі у 2010-2014 роках за спеціальністю “Технічне обслуговування і ремонт апаратури зв’язку та оргтехніки” та здобув кваліфікацію техніка електрозв’язку.

Під час повномасштабного вторгнення Богдан вирушив захищати нас від російського агресора.

13 березня 2023 року у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, Богдан загинув поблизу населеного пункту Червонопопівка Сєвєродонецького району Луганської області.

Одногрупники згадують про Богдана як про “людину-позитив, завжди усміхненого, і готового у всьому допомагати”.

Ілечко Ігор Ярославович навчався в коледжі у 2009-2013 роках за спеціальністю: ”Технічне обслуговування і ремонт апаратури зв’язку та оргтехніки” та здобув кваліфікацію техніка електрозв’язку. Згодом він продовжив навчання за заочною формою у Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій за спеціальністю: “Інформаційні мережі зв’язку”, та у 2017 році здобув професійну кваліфікацію інженера електрозв’язку.

12 березня 2023 року, захищаючи Україну, в боях під Бахмутом Ігор отримав поранення, несумісні з життям.

“Дуже важко переноситься новина про трагічну загибель твоїх випускників, у яких все могло бути попереду: сім’я, виховання дітей, багато років життя. Ви – наші Герої, Герої нової вільної України. Ви будете жити в пам’яті наших сердець. Дякую Вам і простіть нас, що ми не могли Вас вберегти”, – сумує викладач коледжу Остап Миронович Юнак.

Колектив ІТ коледжу Львівської політехніки висловлює співчуття рідним та близьким. Сумуємо за нашими захисниками. Світла пам’ять Героям!

Copy link
Powered by Social Snap