Відкрив тиждень циклової комісії Комп’ютерних наук її керівник Анатолій РОМАНЮК
В своїй доповіді голова комісії ознайомив присутніх з метою діяльності та науково – педагогічною роботою членів циклової комісії їх публікації разом з студентами та участь в конференціях, конкурсах тощо
З цікавою доповіддю “Історія появи та розвитку комп’ютерної техніки” виступив студент групи КН – 140 Дмитро КШИВЕЦЬКИЙ. Історія появи та розвитку комп’ютерної техніки охоплює етапи виникнення та еволюції комп’ютерів, починаючи від перших механічних пристроїв до сучасних потужних електронних систем. Тема включає огляд ключових винаходів, підходів та основних фігур в історії комп’ютерної техніки, включаючи аналітичні машини, персональні комп’ютери, мікропроцесори та інші технологічні революції.
“Використання AI у творчому процесі митців” – доповідач дипломант конкурсу ім. Вячеслава ЧОРНОВОЛА (2023 року) студентка Ангеліна КРАСУЛЯК Група КН-140 Досліджено вплив штучного інтелекту (AI) на творчий процес митців у контексті українсько-російської війни. Використання AI в графічному мистецтві дозволяє створювати вражаючі твори, які відображають страждання та надію людей в умовах конфлікту, розширюючи можливості вираження та сприйняття війни через мистецтво.
“Технології – це всього лише інструмент” – Білл Гейтс, засновник корпорації Microsoft.
В рамках проведення тижня циклової комісії «Комп’ютерні науки», заступником директора з виховної роботи, викладачем в.к. Куровською Л.М., 23 квітня 2024р., проведено студентську науково-пошукову конференцію «Комп’ютерні технології: інновації, проблеми, рішення».
“Для мене головне – це роль технології, її зв’язок з людським капіталом та людським потенціалом. Технології дають можливість робити великі речі. Ви повинні бути оптимістично налаштовані щодо того, що технологія може зробити в руках людини” – Сатья Надела, головний виконавчий директор корпорації Microsoft. Саме з таких слів Любов Миколаївна розпочала конференцію. Адже, щоб посісти гідне місце в світі, треба безперервно перебувати в пошуку нового.
Під час зустрічі, студенти ІТ коледжу Львівської політехніки мали можливість обговорити питання Інтернет-технологій та Web-дизайну, автоматизації процесу збору та систематизації доступної інформації із соціальних мереж, розробку практичних додатків за допомогою сучасних мов програмування, роботу з хмарними технологіями, розробку чат-ботів, алгоритмів для обробки зображень та алгоритмів, Web-сервісу для боротьби із кіберзлочинністю, створення комп’ютерних ігор тощо.
У студентській конференції взяли участь студенти: Дмитро Кшивецький (гр. КНк-140), Ангеліна Красуляк (гр. КНк-140), Костянтин Дробченко (гр. ТК-22), Михайло Книш (гр. ТК-22), Данило Рущишин (гр. ТК-22), Антон Мудрий (ТК-22), Павло Бок (гр. ТК-22), Максим Баран (гр. ТК-22).
24 квітня викладачі коледжу Кісіль м. та Крот О. організували для студентів коледжу інтелектуальне змагання – квест цифрових таємниць «Збери свій байт». У квесті участь чотири команди груп КН-21, КН-22, КН-31 та КН-140.
Захід організований для студентів коледжу з метою розвитку креативного та логічного мислення студентів, вміння застосовувати отриманні раніше знання на практиці та знаходити рішення в нестандартних ситуаціях, а також формування навичок командної роботи.
Учасники квесту мали змогу продемонструвати свої здібності у 8 локаціях, кожна з яких мала назву біта та зібрати байти вирішивши різноманітні задачі професійного змісту.
На виконання Закону України «Про фахову передвищу освіту», відповідно до Положення про стейкхолдерів освітньо-професійних програм у Відокремленому структурному підрозділі «Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка», 25 квітня 2024 року відбулася зустріч стейкхолдерів освітньо-професійної програми Комп’ютерні науки освітньо-професійного ступеня «Фаховий молодший бакалавр» за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки». У зустрічі взяли участь Роман Крук, директор фірми Іcoola; »; Богдан Бугиль devops-інженер фірми Softserve; Роман Синякевич, директор фірми Мobidruk; Віктор Хавалко, заступник директора інституту ІКНІ НУ «Львівська політехніка; Андрій Іщак провідний інженер фірми Вега; Андрій Вах, провідний інженер АТ Укртелеком; Михайло Свистун, провідний інженер-електронік фірми Спарінг-Віст; Володимир Шумлянський, завідувач відділення Компютерних наук та інформаційної діяльності; Анатолій Романюк, голова циклової комісії Комп’ютерних наук; Любов Куровська, заступник директора з виховної роботи.
Стейкхолдери засвідчили високий рівень теоретичної та практичної підготовки наших випускників, які працевлаштовані у освітніх закладах міста, акцентували увагу на пріоритетних напрямках провадження інноваційної освітній діяльності.
Зустріч пройшла в невимушеній, доброзичливій атмосфері, була продуктивною і цікавою.
Результати моніторингу, висловлені побажання та рекомендації будуть враховані при оновленні ОПП, а також внесенні змін до навчальних планів підготовки фахівців за відповідними освітніми програмами.
Плідна співпраця зі стейкхолдерами – запорука успішної професійної підготовки майбутніх психологів.
Зустріч членів циклової комісії з стейкхолдерами. Зліва на право: фірма Іcoola ceo Роман Крук; фірма mobidruk, ceo Роман Синякевич; голова ЦК КН Анатолій Романюк; заступник директора інституту КН НУ ЛП Віктор Хавалко; фірма softserve, devops-інженер Богдан Бугиль; заступник директора з виховної роботи Любов Куровська; фірма Вега, провідний інженер Андрій Іщак; АТ Укртелеком, провідний інженер Андрій Вах; завідуючий відділенням КН Володимир Шумлянський; фірма Спарінг-Віст, провідний інженер електронік Михайло Свистун
Підведення підсумків. Аналіз проведених заходів.
В результаті аналізів проведених конкурсів перше місце посіла група КН – 21 та КН – 22, друге місце КН – 31 та третє місце КН – 140.
Подяки за призові місця вручив директор коледжу Василь РОМАНЧУК. Також було вручено подяки окремим найбільш активним студентам.
Поділитись: