Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Тиждень циклової комісії «Телекомунікації»: науково-пошукові та творчі змагання студентської молоді

У період з 13 по 17 листопада 2022 року у ІТ коледжу «Львівської політехніки» відбувся Тиждень циклової комісії «Телекомунікації» спеціальностей «Телекомунікації та комп’ютерні технології», та «Інжиніринг і програмування в інфокомунікаціях».

Робочий тиждень був спланований з урахуванням різних аспектів діяльності викладачів і студентів з метою надання цікавих та корисних ініціатив, сприяння інтелектуальному та творчому розвитку студентської громади. В програмі також були запропоновані різноманітні заходи, спрямовані на підвищення зацікавленості у вибраному напрямку навчання, стимулювання творчих здібностей студентів та формування дружного та згуртованого студентського колективу.

Тиждень розпочався з проведенням науково-пошукової студентської конференції на тему «Сучасні інновації в галузі телекомунікацій» для ІІ, та ІІІ курсів спеціальностей «Телекомунікації та комп’ютерні технології», та «Інжиніринг і програмування в інфокомунікаціях» яка проходила 13-14 листопада.

15 листопада викладач Мельникова О.В. провела вікторину на тему «Безпечне життя», для студентів ІІ курсів «Телекомунікації та комп’ютерні технології», та «Інжиніринг і програмування в інфокомунікаціях».

16 листопада викладачами циклової комісії був проведений конкурс під назвою “Моя майбутня професія”, який був присвячений до дня “Працівників радіо, телебачення та зв’язку” України.

17 листопада відбулося обговорення підсумків проведення тижня циклової комісії. Під час підбиття підсумків було обговорено всі проведені заходи та відзначено, що тиждень пройшов на належному рівні. Студенти показали хороші знання, вміння та зацікавленість у своїй майбутній професії.

Copy link
Powered by Social Snap