Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Майстерка “Цифрові помічники викладача” у рамках “Тижня циклових комісій природничо-наукової та математичної підготовки і загальноосвітньої природничо-математичної підготовки”

У третій день “Тижня циклових комісій природничо-наукової та математичної підготовки і загальноосвітньої природничо-математичної підготовки” у ІТ коледжі Львівської політехніки відбулася захоплююча майстерка “Цифрові помічники викладача”.

Сучасний викладач має йти в ногу з часом — розуміти тенденції сучасної освіти, вміти вправно використовувати інтерактивні засоби та цифрові інструменти задля якісної організації освітнього процесу.

З цією метою 13 березня викладачі природничих наук зустрілися у конференц-залі коледжу для того, щоб поділитися досвідом використання цифрових інструментів у своїй професійній діяльності.

Мирослав Шеремета поділилася специфікою використання платформ Phet, Vascak та LearningApps на заняттях фізики.
Оксана Мельничук презентувала роботу цифрових платформ JastClass та Wordwall під час викладання математики.
Марія Романяк провела практичну симуляцію інтерактивного завдання на платформах Quizizz та Baamboozle.
Лідія Йосифів поділилася досвідом та специфікою використання чату gpt для підготовки та під час проведення занять.
Марія Кісіль провела огляд платформи для тестувань Classtime та сервісів для створення візуального контенту Slidesgo і Gamma.

Цифрова майстерка пройшла в затишній дружній атмосфері, де кожен присутній відкрив для себе нові інтерактивні інструменти. Варто зазначити, що такі цифрові помічники є незамінними інструментами, що не лише полегшують роботу викладача, а і активізують студентську молодь для кращого запам’ятовування матеріалу та якіснішого засвоєння інформації.

Copy link
Powered by Social Snap