Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Триває реєстрація на міжнародний конкурс від ЮНЕСКО та Unitrain

Триває подання заявок на міжнародний конкурс «Future Designer International Innovation Design Awards & Science for SDGs Innovation Contest», що провадиться у межах спільного проєкту розвитку компетенцій молоді ЮНЕСКО та UNITRAIN.

Мета цього конкурсу — просувати інноваційні проєкти та пропозиції від талановитої молоді з усього світу. Основну увагу зосереджено на підтримці та підвищенню обізнаності про важливість науки у досягненні Цілей сталого розвитку ООН для розбудови більш справедливого та стійкого суспільства.

До участі запрошують молодих дизайнерів й інноваторів-початківців, а також студентів молодших і старших курсів, випускників, магістрів та аспірантів.

Заявки будуть розглянуті міжнародним журі, а переможців конкурсу оголосять 31 жовтня 2023 року. Церемонія нагородження відбудеться наприкінці року, на якій номінанти отримають сертифікати від представників ЮНЕСКО та Організаційного комітету Міжнародного конкурсу.

Детальніше про конкурс та умови подання заявок читайте за покликанням.

За матеріалами МОН

Copy link
Powered by Social Snap