Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Таймлайн Українських перемог

Письменник і політичний діяч Володимир Винниченко колись сказав, що українську історію не можна читати без брому, тобто заспокійливого. І справді, на долю України випало чимало випробувань та страждань, навіть зараз у 21 столітті наша країна перебуває у стані війни. Проте наша держава відбулася як незалежна завдяки успішним битвам і військовим кампаніям, які точно варто пам’ятати.

Тому група ЗІ 21 з куратором до Дня захисників і захисниць України створили наочний таймлайн українських перемог. В ньому представлено
переможні бої та походи князів, козаків та інших захисників України аж до сьогодні. Проаналізувавши історію бачимо, що Україна мала і має одну з найсильніших та найуспішніших армій у світі.

14 жовтня вшановуємо українських героїв та героїнь: тих, хто захищав та захищає нині Україну та її територіальну цілісність під час кривавих боїв.
Дякуємо за мужність та героїзм. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших будинків, спокій близьких у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою, професійних успіхів!

Copy link
Powered by Social Snap