Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

«Тайм-менеджмент або час як ресурс»: відбувся тренінг для студентів коледжу

13 жовтня в коледжі пройшов тренінг для студентів «Тайм-менеджмент або час як ресурс».

“Ця тема була обрана не випадково, бо саме зараз ми можемо досить часто ловити себе на думці, що ми відчуваємо втому навіть тоді коли особливо нічим не зайняті.

Однією з причин такої втоми є невизначеність в якій ми зараз живемо. Важко залишатися продуктивними і знаходити сили коли наша країна в війні. До початку страшних подій в нашій країні ми планували наше життя на тиждень, два, а то й декілька місяців наперед і знали, що в більшій чи меншій мірі наші плани будуть реалізованими. Зараз про таке навіть не мріється. Максимум ми можемо запланувати своє життя лише на день-два.

Не можна говорити про те, що невизначеності не було в нашому житті раніше. Вона була, просто ми не загострювали на ній надмірної уваги.

Проте зараз, коли таких невизначеностей стало багато, і вони є глобальними – війна, тероризм, втрати – дому, близьких, людей, ці невизначеності мають накопичувальний ефект. Ось саме тому і з’являється відчуття загальної втоми та безвиході.

Разом зі студентами коледжу говорили про те як ефективно використовувати час в умовах невідомості та сьогодення. Виконували вправи : «Мій заряд», «Егергія тіла», Відчуття часу», «Методи керування часом» та інші.” – зазначає Ірина Аркадіївна НІКІТЕНКО,  організатор тренінгу, практичник психолог, викладач ІТ коледжу Львівської політехніки.

Учасники провели час продуктивно та наснажливо.

Дякуємо ЗСУ за наш захист і можливість навчатися!

Copy link
Powered by Social Snap