Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Tech StartUp School запрошує на “Освітній святковий екомаратон”

Tech StartUp School запрошує на “Освітній святковий екомаратон”:

 
 Хей, друзі! Готові підкорювати світ екології у стилі екомаратону? Готуйте свій найкращий настрій, стартуємо вже 28 листопада, зробимо зимові свята екояскравішими ❄️.
 
 Що ж за дивний екомаратон? Це ваша можливість зустріти зиму із дбайливим ставленням до природи, відзначивши народні свята і важливі дати для нашої планети та отримати ПОДАРУНКИ🎁🎄 Протягом 28.11.2023 – 29.12.2023 ми випробуємо ваші знання, креатив та екопідходи через п’ять завдань, пов’язаних зі святами та екологічними подіями.🌟
 
Умови участі в екомаратоні:
Команда повинна складатися з 10 учасників (8 учнів та 2 вчителі). Назва команди повинна відображати ваше прагнення зробити планету чистішою та зеленішою!
– Вік учасників: учні 10-11 класів ЗЗСО та студенти професійно-технічної освіти 1-2 курсів.
Оцінювання здійсюватиметься за допомогою нашої валюти 😉 Tech-коїни:
Золотий Tech-коїн – 9 балів
Срібний Tech-коїн – 6 балів
Бронзовий Tech-коїн – 3 бали
Чим краще виконаєте завдання, тим більше балів!
 
Як взяти участь?
2. Підпишіться на наші ресурси, щоб не проґавити важливої інформації про завдання та подарунки😉
3. ‌Виконуйте завдання та публікуйте короткі відео (до 2 хвилин) у своїх сторіс в Instagram з хештегом #eco_youth @tech_startup_school_yard та назвою вашої команди.
 
‌Сторінка має бути відкрита, публікувати відео потрібно вчасно (у кожного завдання є дедлайн 😉)
📌Що чекає переможців? Окрім слави та визнання усього екосвіту, переможці отримають цінні призи! З першими 10-ма командами відсвяткуємо разом 29 січня у м. Львів в Tech StartUp School! 📹🤫
 
📌Слідкуйте за сторінками Tech StartUp School в Facebook, Instagram та Telegram, щоб бути в курсі новин та додаткових завдань!
 
Це шанс зробити зимові свята веселішими та сповненими екологічних вражень! Приєднуйтесь до екомаратону та допоможіть зробити наш світ кращим 🌟🌍❄️
Copy link
Powered by Social Snap