Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Театр як свідок історії: студенти та викладачі коледжу відвідали виставу “Львівське танго” напередодні Міжнародного дня театру

У час війни театр є місцем сили, що живить нас енергією та постає свідком подій нашої історії.
Сьогодні, 27 березня, ми святкуємо Міжнародний день театру.
З цієї нагоди напередодні свята, 24 березня, студенти груп КІ-11, КІ-12, КІк-13, ІП-11, ТК-11 разом з викладачами Олексієм Мировським та Мар’яною Кіндрат відвідали виставу “Львівське танго” у Львівському національному академічному театрі ім. М. Заньковецької.
У анотації до постановки зазначають: “Ця вистава про львівських попзірок 30-х років.  Гурт «Ябцьо -джаз» став блискавично популярним, а молоді талановиті музиканти були ніби прототипами майбутніх “Бітлз”.
“Вистава прокладає паралелі між Україною тоді й Україною сьогодні, нагадує нам про наш опір загарбникам, відстоювання свободи й постійні ситуації вибору. Історія, що її описали драматург Андрій Бондаренко та актриса театру Наталія Боймук, а поставив Богдан Ревкевич, – про мирні 30-ті роки XX століття у Львові, про музикантів, які творили українські хіти, свідомо прагнучи розвитку української культури, і про їхній вибір – особистий, творчий, державницький. ” –  відгукуються у видавництві “Ратуша”.
Приємно, що деякі студенти побували на цій виставі вже вдруге й залучили до перегляду одногрупників та друзів, поділившись позитивними враженнями від першого її перегляду. Театр об’єднує, лікує, свідчить, надихає …
У статті використані матеріали сайтів zankovetska.com.ua  та ratusha.lviv.ua
 
Copy link
Powered by Social Snap