Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Викладачі ІТ коледжу взяли участь у “TEACHERS’ SMART UP: WINTER EDITION 3.0” від Sigma Software University

На початку кожного року Sigma Software University запрошує викладачів університетів, коледжів та вчителів інформатики підвищити свій професіоналізм та вдосконалити викладацькі навички.

Цьогоріч, з 22 по 26 січня, викладачі нашого ІТ коледжу традиційно взяли участь у “TEACHERS’ SMART UP: WINTER EDITION 3.0”: Кагало І., Кагало О., Кісіль М., Мельничук О. Мельник М., Пліш В., Цебенко О., Хмеляр Т., Йосифів Л., Чиженьков М., Полець М.-В.

Викладачі отримали шанс взяти участь у лекціях та майстер-класах провідних експертів Sigma Software, що дозволило зануритися у світ сучасних технологій та найновіших тенденцій в галузі ІТ.

Під час курсу наголошувати на сучасних підходах до використання штучного інтелекту в освітньому процесі, ефективній освітній комунікації, включаючи визначення цільової аудиторії та методики взаємодії з нею, а також використання комунікаційних стратегій на основі бізнес-аналізу. Курс охопив новаторські підходи до відбору та співпраці з кандидатами, деталі взаємодії зі ЗМІ для просування освітніх ініціатив університетів, а також важливість розвитку емоційного інтелекту в контексті освітнього процесу.

Під час розгляду аспектів культурного співвідношення в робочому колективі, особлива увага приділялася адаптації до корпоративної культури, руйнуванню міфів та формуванню гармонійного та сприятливого колективного середовища.

Важливим елементом курсу було активне спрямування на професійний розвиток та лідерство викладачів. Зосереджуючись на розвитку м’яких навичок та лідерських якостей, учасники отримали цінні інструменти для підвищення ефективності своєї педагогічної діяльності.

Окремий акцент був приділений темі “Жіноче Лідерство в Умовах Турбулентності”, що дозволило учасникам глибше розібратися в ролі жінок у лідерстві та набути необхідних навичок для успішної навігації в умовах змін та нестабільності.

Кожен викладач отримав сертифікат про проходження курсу та збагатив свої знання та навички, готуючи нове покоління ІТ-професіоналів. ІТ коледж Львівської Політехніки пишається своїми викладачами та прагне надавати студентам тільки найкращі педагогічні практики.

Дякуємо організаторам з можливість.

Пишаємось активністю наших викладачів та вітаємо колег з новими здобутками.

Copy link
Powered by Social Snap