Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Світло Єдності: представники Пласту поділились Вифлеємським Вогнем Миру з колективом та студентством ІТ коледжу Львівської політехніки

ІТ коледж Львівської політехніки відзначає особливий момент — прибуття Вифлеємського Вогню Миру. Ця світла подія стала можливою завдяки візиту представників Пласту, які поділилися цим символічним вогнем з колективом та студентством нашого коледжу у вівторок 19 грудня 2023р .

Передача Вифлеємського Вогню Миру, символу доброї справи та підтримки — це міжнародний скаутський захід, що відбувається щороку напередодні Різдва та має на меті поширити символічний вогонь з місця народження Ісуса Христа до всіх, хто його потребує.

До Європи Вогонь з Вифлеєма наприкінці листопада привозять літаком у спеціальному контейнері австрійські скаути. З Відня він мандрує з рук у руки, так званою «скаутською естафетою», цілою Європою. Від Австрії, через Словаччину та Польщу, у середині грудня, Вогонь потрапляє і в Україну. З 1988 року найбільша скаутська організація України — Пласт — опікується Вогнем та поширює його по всій Україні.

ІТ коледж Львівської політехніки висловлює щиру подяку представникам Пласту. Нехай світло та тепло Вифлеємського Вогню Миру освітлює наші серця та дарує нам сили працювати для української молоді, для Перемоги та розвитку України.

В єдності перемагаємо темряву!

Copy link
Powered by Social Snap