Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Стипендії на IT-курси від Prometheus+

Освітня платформа Prometheus разом із провідними IT-компаніями України та світу — Ciklum, GlobalLogic та SoftServe — підготували IT-курси, які допоможуть українцям отримати нову професію або покращити власні компетенції у кризові часи. Слухачі мають змогу отримати якісний освітній продукт, доступну вартість навчання та перспективу побудувати IT кар’єру в проектах компаній-партнерів.

Найкращі випускники зможуть пройти співбесіди та продовжити співпрацю з компаніями. 700 охочих отримають можливість приєднатися до освітніх програм безкоштовно завдяки стипендіям. Проєкт реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та WNISEF.

На Prometheus доступні вже 4 програми, створені в співпраці з найбільшими IT-роботодавцями країни, які як ніхто розуміють, що саме мають вміти нові IT-спеціалісти.

⇒ Курс «Front-end. Повний курс для початківців від Ciklum»

Курс за 13 тижнів навчить front-end розробці крок за кроком, від верстки до створення вебдодатків, для впевненого старту карʼєри в IT. Під час навчання студенти виконуватимуть практичні завдання, а також курсовий проєкт, який можна додати до портфоліо.

⇒ Курс «QA Manual від GlobalLogic»

Курс надає ґрунтовні знання і практичні навички, достатні для отримання роботи фахівця з тестування вебпродуктів. Він ідеально підійде для швидкого старту в IT. Manual QA спеціалісту не потрібно володіти мовами програмування та глибокими технічними знаннями, тож для отримання першої роботи від початку навчання знадобиться лише 12 тижнів.

⇒ Курс «Автоматичне тестування програмного забезпечення від GlobalLogic»

Матеріали підготовлені лектором із 11-річним досвідом. Випускники курсу здобудуть знання, достатні для отримання першої роботи за спеціальністю. За умови старанного проходження курсу та виконання всіх завдань слухачі зможуть претендувати на першу роботу вже через 11 тижнів.

⇒ Курс «Розробка вебдодатків на Ruby від SoftServe»

Курс допоможе опанувати програмування на базі однієї з найперспективніших для старту технологій в IT-індустрії. За 12 тижнів навчання слухачі отримають ґрунтовні знання і практичні навички, які допоможуть побудувати кар’єру Ruby Software розробника.

700 охочих отримають можливість безкоштовно приєднатися до освітніх програм завдяки стипендіям від USAID та WNISEF.

На безкоштовне навчання можуть претендувати:

1) українські жінки, що постраждали від війни;
2) українці та українки, які виїхали з тимчасово окупованих територій і були зареєстровані там станом на 24.02.2022;
3) українці та українки, що отримали статус внутрішньо переміщеної особи чи право тимчасового захисту за кордоном України після 24.02.2022;
4) військовослужбовці, які беруть участь в російсько-українській війні чи були учасниками АТО/ООС/російсько-української війни, а також члени їхніх сімей (батьки, дружина/чоловік, діти).

Ті, хто постраждали від війни, однак не входять до вказаних категорій, також можуть подати заявку: таких слухачів зарахують за умови наявності вільних місць.

Щоб подати заявку на стипендіальну програму, потрібно пройти перший навчальний тиждень курсу, що вас зацікавив, а також заповнити анкету за посиланням до 4 листопада включно.

Дізнатися більше: prometheus.org.ua/prometheus-plus/it-courses

Подати заявку на стипендію

Copy link
Powered by Social Snap