Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Студенти коледжу взяли участь у зустрічі щодо цифровізації освіти

1 квітня у студентському просторі Науково-технічної бібліотеки НУ “Львівська політехніка” студенти ІТ коледжу взяли участь у зустрічі з Іваном Юрійчуком, заступником голови Державної служби якості освіти України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та Тарасом Ілечком, начальником відділу моніторингу та позапланового контролю управління ДСЯО у Львівській області.

Учасники говорили про лідерство, якісну освіту, впровадження ІТ-продуктів для покрашення навчання, громадянську активність, уміння ставити цілі та впевнено йти до мети задля власного успіху та можливості розвивати сильну країну.

На зустрічі студенти також мали нагоду міркувати щодо інструментів підвищення якості освіти, активного впровадження цифрових технологій у сферу освіти.

Студенти нашого коледжу активно вели діалог, зокрема студент групи ТК-21 Назарій Кукуруза поставив запитання: “Чи будуть в ДІЇ або іншому мобільному застосунку відображатися документи про освіту?”, а студент цієї ж групи Роман Іваник – таке запитання: “Як при повному переході на електронний документообіг у закладах освіти буде забезпечуватися захист персональних даних студентів?”.

Студенти виступали у ролі стейкхолдерів, пропонуючи кроки до удосконалення освітнього процесу та результатів навчання через впровадження цифрових трансформацій.

Студентів супроводжували викладачі коледжу Наталія Солтис та Тетяна Жукова.

Copy link
Powered by Social Snap