Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Студенти коледжу взяли участь у заходах військово-правового спрямування

29, 30 березня та 6,7 квітня студенти ІТ коледжу Львівської політехніки взяли участь у інформаційно-просвітницьких заходах військово-правового спрямування для студентів ЗФПО, організованих Державною установою “Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти” Міністерства освіти і науки України.

Метою проведення таких зустрічей було посилення національно-патріотичного виховання молоді в закладах освіти, розвитку у молоді почуття власної гідності, усвідомлення своїх прав та обов’язків* .

Спікерами заходів були викладачі та практичні психологи закладів освіти Міністерства оборони України.

Зустрічі проходила в онлайн-режимі. Студенти багатьох коледжів України мали можливість поспілкуватися між собою, поділитися досвідом щодо організації національно-патріотичного виховання у їхніх закладах освіти, організації волонтерського руху тощо.

За результатами навчання слухачі отримали сертифікати. Бажаємо подальших творчих успіхів нашій студентській молоді!

* Захід відбувся відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06 червня 2022 року №527 та Постанови Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2020 року №932 “Про затвердження плану дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020-2025 роки”.

Copy link
Powered by Social Snap