Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Студенти ІТ коледжу успішно склали іспит та отримали міжнародні сертифікати підприємницьких компетенцій Entrepreneurial Skills Pass

Студенти ІТ коледжу Львівської Політехніки Анастасія Демус, Христина Макар, Єва Міневич, Олег Рудик, Оксана Тетерко, які відвідували гурток з молодіжного підприємництва “Компанія”  за методикою Junior Achievement, успішно склали іспит і отримали міжнародні «Сертифікати підприємницьких компетенцій» (Entrepreneurial Skills Pass, ESP). Ці сертифікати підтверджують успішне засвоєння підприємницьких навичок.

Entrepreneurial Skills Pass (ESP) — це міжнародна сертифікація навичок і досвіду для компаній, які прагнуть найняти студентів із підприємницьким мисленням.
Започаткована за підтримки Європейської Комісії Junior Achievement Europe, ESP тепер є глобальною ініціативою, прикладом державно-приватного партнерства, яке переосмислює досвід навчання та підвищує рівень працевлаштування молоді через розвиток професійних навичок.

Міжнародна кваліфікація ESP засвідчує, що студенти віком від 15 до 19 років, які мали реальний досвід підприємницької діяльності, володіють необхідними знаннями, компетенціями та навичками, щоб розпочати власне підприємство або успішно працевлаштуватися. Ініціатива включає повний річний досвід у шкільній міні-компанії; перевірку ділових, економічних і фінансових знань; можливість отримати доступ до додаткових можливостей, які пропонують малий і великий бізнес, провідні вищі навчальні заклади та міжнародні організації по всій Європі.

Ця ініціатива сприяє розвитку підприємництва серед молоді, підвищує їхні шанси на успішне втілення ідей у реальний бізнес чи на ринок праці, а також сприяє зменшенню безробіття та розвитку економічної стійкості у Європі.

Студенти, які успішно завершили цей курс, отримали цінний досвід та визнання, які допоможуть їм у подальшому професійному розвитку та досягненні успіхів у своїй кар’єрі.

Вітаємо  наших студентів з новими здобутками, а також викладача Ірину Аркадіївну Нікітенко.
Дякуємо Junior Achievement Ukraine за можливість та розвиток молоді.
Бажаємо усім подальшого професійного розвитку та здобутків.
 
Copy link
Powered by Social Snap