Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Студенти ІТ коледжу Львівської політехніки прийняли участь у Всеукраїнському краєзнавчому конкурсі “От де люде наша слава, слава України” з нагоди 210-річчя від дня народження Кобзаря”

Студенти ІТ коледжу Львівської політехніки Марія Кухарик (гр. КІ-22), Максим Стефчишин (гр. КІ-22), Владислав Куриляк (гр. КІ-22) прийняли участь у Всеукраїнському краєзнавчому конкурсі “От де люде наша слава, слава України”, приуроченому 210-річниці від дня народження Кобзаря.

Організатором даного конкурсу виступив Всеукраїнський благодійний Культурно-науковий фонд Т.Г. Шевченка за підтримки Державної наукової установи “Інститут модернізації  змісту освіти” Міністерства освіти і науки України.

Конкурс проводився з метою формування національної свідомості, сприяння виявленню талановитих дослідників, зацікавлених у розвитку шевченкознавства, популяризації як творчості Тараса Шевченка, так і діяльності та творчості видатних земляків.
 
Подяка викладачам української мови та літератури Щербі Ірині Григорівні та Вербовській Оксані Василівні за підготовку студентів для участі у творчому  конкурсі.
 
Вітаємо учасників  та бажаємо їм  подальших творчих здобутків!
 
Віримо у нашу талановиту молодь!
Copy link
Powered by Social Snap