Студенти ІТ коледжу Львівської політехніки групи КН-21 взяли участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» з англійської мови.
Призерами стали Черкас Семен (диплом I ступеня), Толочко Анастасія (диплом II ступеня), Гламазда Антон (диплом I ступеня), Матвіїв Антон (диплом II ступеня), Солданчин Олександра (диплом II ступеня), Дмитрієв Гліб (диплом II ступеня), Скіра Роман (диплом III ступеня).
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/242-739x1024.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/372-746x1024.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/393-751x1024.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/410-741x1024.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/813-743x1024.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/862-740x1024.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/7922-751x1024.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/12/8122-745x1024.jpg)
Бажаємо призерам та їхній наставниці Матвіїшин Юлії натхнення й не зупинятися на досягнутому.