Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Студенти ІТ коледжу організували благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

30 травня В ІТ коледжі відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ. Ідея ярмарку належить студентам групи ОК-22, а допомогла її реалізувати викладач Жукова Наталія Володимирівна.

Випічка, десерти, напої, піца, та навіть вареники — лише невелика частина того, що можна було побачити на столах, придбати та скуштувати.

Інші студенти та викладачі коледжу активно долучились до благодійного ярмарку, підтримавши чудову ініціативу. Також студенти організували музичний супровід, співаючи українські пісні та граючи на гітарі.

У підсумку, на ярмарку вдалось зібрати 19 755 грн. Усі кошти студенти передадуть на купівлю автомобіля для 125 бригади Тероборони (2 батальйон, окремий саперний взвод).

Дякуємо студентам за організацію благодійного ярмарку та за творчий підхід. Також дякуємо за підтримку усім батькам, які допомагали з приготуванням смаколиків. Впевнені, у стінах коледжу такий ярмарок відбудеться ще не один раз, адже ми ні на мить не зупиняємось допомагати нашим військовим і наближати перемогу.

Фото – Анна Левицька (гр. ОК-31).

Більше фото за посиланням

Copy link
Powered by Social Snap