Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Студенти групи ТК-32 успішно завершили курс Python Essentials 1 та отримали міжнародні сертифікати від Cisco та Python Institute

Студенти групи ТК-32  Роман Кушик, Юліан Наконечний, Данило Янішівський, Денис Муха, Віталій Доскіч, Назарій Каландяк успішно завершили курс “Python Essentials 1” і отримали сертифікати від Cisco та Python Institute (PI). Цей курс є частиною навчальних колекцій з Python і викладається в рамках предмету “Програмування за професійним спрямуванням”.

Курс “Python Essentials 1” дає можливість  опанувати основи програмування та розпочати кар’єру в ІТ. Курс складається з чотирьох основних модулів, які охоплюють базові поняття програмування, роботу з даними, умовні конструкції та цикли, а також функції і обробку даних. Завершується курс фінальним іспитом та підготовкою до сертифікаційного іспиту PCEP.

Після завершення навчання студенти здають фінальний іспит, який перевіряє здобуті знання та готує їх до сертифікаційного іспиту PCEP (Certified Entry-Level Python Programmer). Цей сертифікат є визнаним у всьому світі і свідчить про високий рівень компетенцій у програмуванні на Python.

Отримані сертифікати від Cisco та Python Institute підтверджують, що студенти групи ТК-32 мають високий рівень знань та навичок у Python. Це відкриває перед ними широкі можливості для кар’єрного зростання у різних галузях. Знання Python дозволяє працювати у сфері розробки програмного забезпечення, адміністрування систем та безпеки, забезпечуючи високооплачувані та перспективні посади.

Вітаємо студентів групи  з досягненням і бажаємо їм подальших успіхів у професійному розвитку та навчанні! 

Copy link
Powered by Social Snap