Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Студенти Ангеліна Красуляк та Назар Литвак — лауреати престижної обласної премії імені В’ячеслава Чорновола

17 листопада у Міжнародний День студента відбулося урочисте вручення дипломів лауреатів конкурсів обласних премій для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти Львівщини у 2023 році. Символічно, що урочистості відбувалися у Будинку вчених м. Львова.
Переможцями конкурсу на здобуття обласної премії імені В’ячеслава Чорновола для студентів закладів фахової передвищої Львівщини у цьому році стали двоє студентів ІТ коледжу Львівської політехніки Ангеліна Красуляк та Назар Литвак.

Ангеліна Красуляк навчається на першому курсі спеціальності 122 “Комп’ютерні науки” у групі КНк-140. Ангеліна активно цікавиться як мистецтвом, так і сучасними інформаційними технологіями. Під керівництвом куратора, Марії Михайлівни Кісіль, їй вдалося поєднати ці два захоплення у вигляді дослідження “Війна та мистецтво: вплив війни росії проти України на творчість митців і роль АІ в їхньому творчому процесі”, яке і було представлено на конкурс. У цьому доробку запропоновано альтернативні засоби творчих рішень за допомогою штучного інтелекту та можливі сфери застосування отриманих результатів, представлено поєднання інформаційних технологій з творами мистецтва, а саме аналіз штучним інтелектом емоцій людей і створення ним зображень відповідно до
аналізу та оригінальної картини.

Назар Литвак навчається на третьому курсі спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» у групі ТК-330. За період навчання у коледжі Назар демонструє високі успіхи у навчанні, а також активно цікавиться застосуванням сучасних інформаційних технологій. На конкурс він подав доробок “Розробка макету комплексної системи сигналізації для навчальної лабораторії на базі мікроконтролера Arduino Uno”, який виконав під керівництвом свого викладача, Володимира Миколайовича Пліша.
Дана робота передбачає розробку і створення дешевої й доступної комплексної системи сигналізації своїми руками. Реалізовано цей проєкт на базі сучасної та дуже розповсюдженої у всьому світі універсальної мікроконтролерної платформи Arduino.

Львівська обласна державна адміністрація щорічно організовує конкурси з відбору лауреатів премій для студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти з метою створення умов для розвитку творчого та інтелектуального потенціалу талановитої молоді, стимулювання мотивації до науково-дослідної діяльності та опанування інноваційними технологіями. Премії присуджуються за доробки, які є важливими для Львівщини, сприяють подальшому розвитку науки, суспільному прогресу та утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі.

Варто зазначити, що студенти ІТ коледжу Львівської політехніки є активними учасниками таких студентських конкурсів і вже кілька років поспіль стають лауреатами відповідних премій.

Вітаємо наших талановитих студентів і їх наставників, бажаємо подальших перемог і високих досягнень у науковій та професійній сферах!

Детальніше про конкурс на сайті ЛОДА
Детальніше про подію на сайті ЛОДА 

Copy link
Powered by Social Snap