Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

“Студентська осінь коледжу 2023”: незабутній день студентських талантів та добрих справ

17 листопада  у спортивному залі коледжу відбулась 🍂благодійна “Студентська осінь коледжу” 🍂, яку організувала студентська рада ІТ коледжу Львівської політехніки.

На заході зібралася велика кількість студентів, викладачів, батьків та гостей, які змогли долучитися до благодійної акції на потреби ЗСУ «Смілива гривня. Відправ свої монети на фронт» від Національного банку України.

Студенти працювали над своїми номерами цілий місяць, адже хотіли вразити не лише усіх присутній,  а й журі. Палітра талантів захоплює: студенти виконували музичні номери на фортепіано, гітарах та барабанах, представляли свої версії відомих українських пісень, танцювали вальс, бойовий гопак та брейк-данс. Окрім музичних та танцювальних виступів, студенти представили персоналізовані вистави, гумористичні стендапи та імпровізовані сценки. Кожна команда представила свій тематичний плакат та слогани.

Ці активності показали різноманіття талантів наших студентів, а їхні зусилля додали енергії святковому заходу.

Організатори заходу, студентська рада, також організували тематичну фотозону, тож усі охочі могли зробити фото на згадку.

“Висловлюю щирі слова подяки усім від імені студентської ради! Наша подія вийшла дійсно фантастичною, завдяки вашій енергії, підтримці та активній участі.  Дякую також всім, хто долучився до благодійної акції «Смілива гривня. Відправ свої монети на фронт». Ваша щедрість та доброта допомагають воїнам нашої української армії у боротьбі з російськими окупантами.  Разом ми творимо неймовірні речі, тож сподіваємося на подібні зустрічі в майбутньому.” — зазначила Анна Левицька, ініціатор Осені, голова студентської ради ІТ коледжу Львівської політехніки.

Свята талантів у ІТ коледжі — це не лише традиція, але й  платформа для розкриття потенціалу наших студентів, їхнього креативного мислення та лідерства.

Всесвітній економічний форум вносить креативність, оригінальність та лідерство у ТОП-10 навичок, необхідних для роботи у 2025 р. Туди ж увійшли створення технологій та програмування. Технічна компетентність, поєднана з креативністю, є важливою перевагою для сучасного ринку праці. Фахівці ІТ-індустрії, які володіють не лише технічними навичками, але й здатністю думати креативно та оригінально, відіграють ключову роль у створенні інновацій та розвитку нових технологій.

Дякуємо всім, хто зробив цей захід неймовірним та незабутнім! Нехай цей день стане однією із яскравих сторінок у спогадах про студентське життя в ІТ коледжі Львівської політехніки.

Також дякуємо партнерам ІТ коледжу, інтернет-магазину відновлених гаджетів в Україні “ICOOLA” за пам’ятні подарунки для студентів-переможців.

Дякуємо усім за участь, усмішки та за теплу атмосферу, яку вдалося створити разом.

Дякуємо ЗСУ, усім нашим силам оборони, що ми могли провести цей день без тривог.

Copy link
Powered by Social Snap