Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Студентів ІТ коледжу відзначили грамотами за активну волонтерську діяльність

Із перших днів війни колектив ІТ коледжу Львівської політехніки активно долучається до різноманітних волонтерських ініціатив, які допомагають наблизити перемогу України.

Днями студенти коледжу групи ЗІ 22 разом з куратором Заліською Наталією Іванівною отримали грамоти “За допомогу та підтримку української нації в боротьбі за суверенітет України” від ГО “Жіночий рух “За майбутнє”.

Починаючи ще з травня 2022 року, студенти Бущак Юліан, Глова Олег, Гуля Дмитро, Гурський Ігор, Дереш Андрій, Урбан Іван та Юра Чад разом з куратором групи активно волонтерять, допомагаючи розбирати та розподіляти допомогу, що надходить сюди з м. Памплона (Pamplona, Іспанія).

Студенти також сортують допомогу, та збирають індивідуальні посилки для внутрішньо переміщених осіб, а також для військових, що захищають Україну.

Зазначимо, від початку повномасштабного вторгнення волонтери з іспанського міста Памплона регулярно передають в Україну допомогу: продукти харчування, побутову хімію та засоби гігієни, одяг для дорослих та діток, ліки та багато іншого.

Ми пишаємось нашою молоддю! Саме за вами майбутнє нашої вільної та незалежної країни. Дякуємо також куратору Наталі Іванівні за те, що формує у студентів цінності допомоги, добра та національно-патріотичного виховання.

Copy link
Powered by Social Snap