Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Студенти та викладачі коледжу отримали подяки за визначні досягнення у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

27 травня в актовій залі Львівського національного університету ім. Івана Франка пройшла церемонія нагородження переможців та призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та педагогічних працівників, які їх підготували.
В урочистій та водночас надзвичайно вишуканій атмосфері подяками Львівської військової адміністрації, Львівської обласної ради та департаменту освіти і науки ЛОВА, відзначили найздібніших, найобдарованіших учнів та учителів, викладачів та науковців, які працюють для майбутнього України.
Розпочався захід хвилиною мовчання на знак вшанування пам’яті тих, хто поклав своє життя за Україну, завдяки кому ми маємо можливість жити, творити, досліджувати, працювати і навчатись.
Звертаючись до молоді Олег Паска, директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА сказав: «Країни не буває, коли нема двох найважливіших чинників – армії та еліти. Народ має навчитися довіряти армії та підтримувати її, а також довіряти своїй еліті, якою вам судилось стати. І тепер на ваші плечі лягає відповідальність за ті чи інші напрямки розвитку країни, за вашу позицію, за ваші думки. За вміння бачити майбутнє і показувати його людям. Це і є головне покликання еліти». Олег Паска також подякував освітянам, які навчили та виховали таку молодь: «Велика шана та уклінна подяка кожному вчителеві, кожному викладачеві за те, що незважаючи ні на що, ви любите свою роботу. Бо тільки велика любов до своєї праці може дати такі високі результати».
Також учнів та освітян привітали голова постійної комісії Львівської обласної ради з питань освіти, науки та інновацій Парасковія Дворянин та членкиня постійної комісії з питань освіти, науки та інновацій Дзвінка Калинець, ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, професор Володимир Мельник, та Генеральний Консул Республіки Польщі у Львові Еліза Дзвонкєвіч.
Також були відзначені призери Всеукраїнських олімпіад та конкурсів та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. Подяками департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації були нагороджені педагогічні працівники, які підготували переможців та призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад та Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. А також подяки одержали керівники науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук, вихованці яких стали переможцями і призерами.

Зокрема, подякою був нагородежний студент 2-го курсу ІТ коледжу Львівської політехніки  Рущишин Данило, який здобув I місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково–дослідницьких робіт учнів-членів МАН України та III місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук України.

«Мій проект — це пристрій AntiSun для інтелектуального будинку на основі мікроконтролера Arduino UNO. Він передбачає автоматичне відкривання і закривання штор в трьох режимах: ручному, режимі щоденника та фото давача.  Але також має дві додаткові функції: автоматичний полив домашніх рослин та закривання штор під час повітряної тривоги. Налаштування пристрою виконуються через додаток на телефоні antisun який я сам розробив і працює через Bluetooth зв’язок. Функція з повітряною тривогою ще в розробці, проте, незабаром буде готова до роботи.» – розповідає про розробку Данило.

Пліш Володимир Миколайович, викладач вищої категорії, науковий керівник,  який супроводжував Данила на кожному етапі проєкту відзначений двома подяками.  Перша –  за високі  досягнення у підготовці переможців Всеукраїнськоого конкурсу-захисту науково-дослідницьогих робіт (секція «Автоматизація та робототехніка») був відзначений,  та друга – за плідну працю з обдарованою учнівською молоддю, високі здобутки вихованців на ІІ етапі науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Також,  подякою за плідну працю з обдарованою учнівською молоддю, високі здобутки вихованців на ІІ етапі науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України був відзначений Дещинський Юрій Леонтієвич,  к.п.н., завідувач лабораторії інтерактивних технологій , науковий керівник Кучминди Миколи, студент 1-го курсу, який здобув ІІ місце у секціях «Електроніка та приладобудування; Технології виробництва; аерокосмічна техніка та Оборонні технології» з науково-дослідницькою роботою «Виготовлення моделі безпілотної гармати з керуванням по протоколу Інтернет речей».

Учні-переможці та їх наставники отримають грошові премії з обласного бюджету: за І місце – 6 тис. грн., ІІ місце – 5 тис. грн., ІІІ місце – 4 тис. грн.

Пишаємося здобутками наших викладачів та студентів!

Щиро дякуємо організаторам Львівській обласній Малій академія наук, а саме: Іванні Бородчук, Наталій Знетиняк, Оксані Сторож за можливість доєднатися до конкурсу.

 
Бажаємо усім подальшого розвитку та інноваційних ідей на благо України!
 
Copy link
Powered by Social Snap