Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Студент ІТ коледжу Ігор Кастранець з командою організував благодійні змагання “Ukrainian Nationals 2023” з швидкубінгу

27-29 жовтня в Палаці культури ім. Гната Хоткевича у Львові студент ІТ коледжу Львівської  політехніки організував благодійний чемпіонат України з швидкубінгу — Ukrainian Nationals 2023.

Ці змагання стали найбільшими в Україні з початку пандемії COVID-19, та зібрали 107 учасників з яких 27 новачків, що дало змогу вперше з 2019 року провести 4 раунди 3х3.

Вперше за довгий час Україну відвідали і учасники з інших країн, а саме Фінляндії, Британії Польщі та Німеччини.

З реєстраційних внесків учасників та благодійного розіграшу було передано 30 025 грн у Superhumans Center🦾🦿, центр протезування та реабілітації для військових.

Під час змагань були складені шість портретів:

  • портрет Марії Назарової — інструкторки з тактичної медицини, яка навчила близько 8 тисяч військових як правильно надавати першу домедичну допомогу в умовах бойових дій;
  • портрет Олега Симороза — активіста та правозахисника. У 2022 році після початку повномасштабного вторгнення росії пішов на фронт. Того ж року отримав важке поранення на Донеччині;
  • портрет Сергія Стерненка — українського громадського діяча, активіста, волонтера, який з початку повномасштабного вторгнення збирає збори на потреби армії, висвітлює актуальні події на своєму ютуб-каналі;
  • портрет Яни Зінкевич — української медикині-доброволиці, військовослужбовиці та політичної діячки, начальниці Медичного управління та реабілітації бійців Української Добровольчої Армії;
  • портрет Сергія Філімонова — українського військовика та громадського діяча, ветерана «Азову», лідера неформального молодіжного руху «Гонор»;
  • портрет Рената Ткачова — швидкубера, активного учасника куберської спільноти. На цей час Ренат служить у ЗСУ виконуючи завдання на передовій та в тилу.

На змаганнях учасники мали змогу не лише позмагатись, а і відпочити в чіл зоні, поскладати мозаїку, повирішувати друковані головоломки та пограти в настільні ігри.

Це вже другі змагання у Львові, які організовує Ігор ,  адже у 5–6 серпня змагання відбулися у нашому ІТ коледжі  Львівської політехніки. Важливо, що всі заощаджені на витратах на змагання кошти, а це 7221 грн, учасники переказали у Фонд Сергія Притули.

Бажаємо усім командах успішного продовження благодійних ініціатив та розвитку у своїх захопленнях з різних дисциплін та головоломок!

Copy link
Powered by Social Snap