Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Молодь коледжу організувала благодійну “Студентську весну 2024” для збору коштів для захисників

22.05.2024 в ІТ коледжі Львівської політехніки відбулося дивовижне свято – Студвесна-24. Метою цьогорічного благодійного заходу було зібрати кошти для придбання дрону 47 бригаді “Магура”.

Попри біль і війну наша талановита молодь продовжує жити, навчатися, збирати донати та допомагати ЗСУ.

Всі відділення коледжу підготували танцювальні флешмоби та інші номери, які приємно здивували глядачів та журі. На сцені ми побачили цікаві танцювальні виступи, музичні та вокальні номери, інсценізації та відеопрезентації. Не обійшлося без викладачів та завідувачів деяких відділень, які підтримали своїх студентів, доєднавшись до флешмобів.

Кожна команда була нагороджена призовими місцями та заохочувальними подарунками від спонсорів.

Спонсорами заходу були компанія Icoola та СП «Сподарик».

Заслужене перше місце, завдяки своїй креативності та відповідальному підходу до концепції заходу, а також злагодженій роботі усієї команди, здобули студенти відділення Комп’ютерних наук. ІІ місце отримали студенти відділення Телекомунікації та радіотехніка – освітньо-професійна програма Телекомунікації та комп’ютерні технології і ІІІ місце було присуджено студентам, які навчаються за освітньо-професійною програмою Інжирінг та програмування в інфокомунікаціях цього ж відділення.

Дякуємо воїнам ЗСУ за можливість жити та працювати у рідному місті. Низький уклін захисникам, які віддали своє життя за волю, державний суверенітет, територіальну цілісність нашої держави.

Доброчинний збір коштів на придбання дрону продовжується.

Всі бажаючі можуть долучитися до благодійної акції за покликанням: https://www.privat24.ua/send/1xv8n.

Більше фото на сторінці Facebook 

Copy link
Powered by Social Snap