Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

З Днем Святого Валентина

За переказами, День Святого Валентина вшановує великомученика Валентина — священика, який всупереч наказу імператора Клавдія ІІ, що забороняв молодим чоловікам мати сім’ю, таємно вінчав закоханих. Правитель вважав, що самотній чоловік, не обтяжений сімейним побутом, має шанси стати кращим воїном, оскільки його думки зайняті тільки майбутніми битвами. Незабаром дії священика були розсекречені, сам Валентин постав перед судом, піддався жорстоким тортурам і згодом був страчений. В ніч перед стратою він написав своїй коханій лист — признання в любові у віршованій формі. Згодом такі листи стали називати «валентинками». Дата смерті великомученика і припадає на 14 лютого.Немає нічого в житті цінніше і важливіше кохання. Кохання зігріває, надихає, дарує крила і допомагає досягати неможливого. Бажаємо Вам зустріти своє кохання і пронести її через роки і відстані!

Вітаємо усіх із днем закоханих і бажаємо, щоб це гарне почуття супроводжувало Вас впродовж усього життя!

Відеопривітання із Днем святого Валентина підготували студенти Студентської ради коледжу.  У відео взяли участь: Ольга Якубова, Андрій Кокоша, Світлана Климук, Софія Прус, Ірина Фургала, Романія Естенюк, Валерія Далакян, Олена Шевчук, Марія Матвіїшин, Руслан Басараб.

Відео змонтувала: Анна Левицька

Copy link
Powered by Social Snap