Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Спортивно-патріотичні змагання “Вогонь перемоги”

3 травня в ІТ коледжі Львівської політехніки було проведено спортивно-патріотичний виховний захід «Вогонь перемоги», що розпочався хвилиною мовчання в пам’ять про воїнів-патріотів, які віддали своє життя, захищаючи Україну, а також безневинно вбитих мирних людей та дітей.

Метою проведення таких змагань є підготовка молоді до захисту життя та здоров’я, забезпечення власної безпеки і безпеки інших людей у надзвичайних ситуаціях, до служби в Збройних Силах України, інших військових формуваннях, підтримки воїнів ЗСУ. Адже у час російської агресії національно-патріотичне виховання студентів, людяність, любов до своєї Батьківщини, популяризація здорового способу життя, покращення фізичної підготовленості із елементами військової підготовки є як ніколи важливими.

Студенти навчальних груп представляли свої команди гучними патріотичними гаслами. Журі оцінювало і спортивно-військовий одяг учасників, і тематичність плакатів та емблем, які згодом будуть передані воїнам ЗСУ на передову.

Під час спортивних змагань юнаки і дівчата продемонстрували свою фізичну підготовку, витривалість, спритність, згуртованість тощо.

У творчому конкурсі глядачі та вболівальники мали можливість почути як звучать легендарні пісні національно-патріотичного визвольного руху воїнів УПА, виконані під супровід гітари та скрипки, декламування віршів, оригінально поставлені танцювальні номери із елементами воєнної тематики.

Гучні оплески, доброзичливість, щирі усмішки, підтримка кураторів груп давали сили учасникам змагань та конкурсів виборювати призові місця.

Бажаємо нашій студентській молоді подальших спортивних успіхів та сміливо долати усі життєві перешкоди, які будуть зустрічатися на їхніх життєвих стежинам, адже саме молоді, після Перемоги над російським агресором, піднімати нашу країну з руїн, відбудовувати знищені міста та села та гідно стояти на захисті мирної, волелюбної України!

Слава Україні!

Фото в гарній якості можна переглянути та завантажити за посиланням

Copy link
Powered by Social Snap