Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

«Мобілізуємо монети»: в ІТ коледжі традиційно можна долучитися до акції «Смілива гривня»

 

З 24 лютого Збройні сили України мужньо захищають нашу Батьківщину від військової агресії росії. Завдання кожного із нас – працювати на своєму фронті та підтримувати нашу армію. Студенти та викладачі ІТ коледжу Львівської політехніки теж можуть підтримати українських військових, взявши участь у благодійній ініціативі з мобілізації монет для ЗСУ «Смілива гривня».

У межах акції, повідомляє Нацбанк України, кожен може передати на допомогу українським військовим монети номіналом 10 та 50 копійок, а також номіналами 1, 2, 5 та 10 гривень. Скринька для збору монет знаходиться в холі на першому поверсі нашого коледжу.

Монети, які перестали бути засобом платежу (монети номіналом 1, 2, 5, 25 копійок), можна здати у відділеннях банків. «Значна кількість розмінних монет не використовуються людьми для готівкових розрахунків та лежать у скарбничках чи кишенях. Водночас ці кошти можуть допомогти українським захисникам боронити країну від російського загарбника», – наголосили в Нацбанку. Акція зі збору монет триватиме до 31 жовтня. Навіть найменша пожертва є важливою для наближення нашої перемоги над ворогом.   https://youtu.be/4Hh8oswkVY8

Copy link
Powered by Social Snap