Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Sigma Software запрошує відкрити для себе всі переваги .NET  на зустрічі проєкту IT Future Talks

Компанія Sigma Software запрошує зануритися у світ програмування та відкрити для себе всі переваги .NET

Приходьте на другу зустріч проєкту IT Future Talks від Sigma Software University і дізнайтеся все, що вас цікавить!

Максим Мар’янчук, Software Developer у Sigma Software, розкриє тему «Актуальність та переваги .NET у світі сучасної розробки програмного забезпечення»

Зустріч відбудеться 26 березня,  онлайн о 16 годині та буде цікава студентам та викладачам технічних напрямків, ІТ-початківцям, світчерам та всім зацікавленим у ІТ сфері.

Лекції будуть проходити українською мовою з використанням англійських термінів.

Нагадаємо, IT Future Talks – це проєкт, в якому спеціалісти Sigma Software відвідують провідні університети України та діляться своїми знаннями зі студентами та викладачами.

Головна мета проєкту – створити доступне та цікаве середовище для вивчення ІТ, сприяти обміну досвідом та підтримувати розвиток молоді. Sigma Software University вірить, що шлях до успішної та стабільної ІТ-індустрії пролягає через якісну та актуальну освіту. Тому кожна лекція – це не лише можливість отримати нові знання, але й сприяти утворенню плідної взаємодії між студентами, викладачами та експертами ІТ-сфери.

Не пропустіть цю можливість! Реєструйтесь за посиланням: https://bit.ly/48KPJ17 і готуйтеся до захопливої подорожі у світ .NET!

Усі лекції будуть також доступні на  YouTube-каналі.

Copy link
Powered by Social Snap