Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Sigma Software запрошує відкрити для себе бізнес-аналіз для розробників на зустрічі проєкту “IT Future Talks”

Sigma Software запрошує відкрити для себе бізнес-аналіз для розробників на зустрічі проєкту “IT Future Talks”

Приходьте на третю зустріч проєкту IT Future Talks від Sigma Software University і дізнайтеся все, що вас цікавить.

Сергій Сучков, Principal Software Developer у Sigma Software, розкриє тему «Розуміння бізнесу: Важливість бізнес-аналізу для розробників»‎. Ви зануритесь у світ бізнес-аналізу та розглянемо, чому він є необхідним для успіху майбутніх розробників. Обговоримо ключові аспекти бізнес-аналізу та важливість вивчення цього напрямку для розширення професійних горизонтів.

Зустріч відбудеться 29 квітня,  онлайн о 16 годині та буде цікава студентам та викладачам технічних напрямків, ІТ-початківцям, світчерам та всім зацікавленим у ІТ сфері.

Реєструйтеся на безкоштовну лекцію за цим посиланням: https://bit.ly/441NPbq

Лекція відбудеться  українською мовою з використанням англійських термінів.

Нагадаємо, IT Future Talks – це проєкт, в якому спеціалісти Sigma Software відвідують провідні університети України та діляться своїми знаннями зі студентами та викладачами.

Головна мета проєкту – створити доступне та цікаве середовище для вивчення ІТ, сприяти обміну досвідом та підтримувати розвиток молоді. Sigma Software University вірить, що шлях до успішної та стабільної ІТ-індустрії пролягає через якісну та актуальну освіту. Тому кожна лекція – це не лише можливість отримати нові знання, але й сприяти утворенню плідної взаємодії між студентами, викладачами та експертами ІТ-сфери.

Усі лекції будуть також доступні на  YouTube-каналі.

Copy link
Powered by Social Snap