Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Щедрі дарунки до дня св. Миколая від батьківської ради ІТ коледжу Львівської політехніки

Напередодні свята святого Миколая, ми всі очікуємо приємних сюрпризів. Так, 05 грудня 2023 року, завдяки батьківській раді коледжу, діти-сироти та студенти, батьки яких віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність країни, отримали  щедрі дарунки – солодощі.

Приємно вражені студенти висловили щирі слова подяки представникам батьківської ради коледжу, які були присутні на зустрічі з ними. Адже піклування, слово сказане щиро та від душі, увага та небайдужість найбільше сьогодні потрібно молодій людині, яка тільки починає свій життєвий шлях.

Висловлюємо  щирі слова  вдячності  голові  батьківської ради ІТ коледжу Львівської політехніки – пану Володимиру ЖЕРЕБЕЦЬКОМУ, батькам, які є в складі батьківської ради та батькам навчальних груп КН-22 та ІП-22, ТК-31, які приєдналися до цієї доброчинної благодійної акції за  гарно організоване та проведене невеличке свято для студентів.

Фото: Анна Левицька

Copy link
Powered by Social Snap