Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Шаховий турнір у ІТ коледжі Львівської політехніки: розвиваємо стратегічне та глобальне мислення через гру

У рамках тижня циклової комісії “Гуманітарної та соціально-економічної підготовки” у ІТ коледжі Львівської політехніки 16 травня відбувся товариський турнір зі шахів серед студентів та викладачів.

Усі охочі мали можливість зіграти шахову партію  зі спортсменами Львівської області серед ЗФПО,  студентами ІТ коледжу,  а саме :  Андріанам Захарчиним, майстром спорту України з шахів , студентом першого курсу спеціальності «Комп’ютерні науки»  та  Кобилецьким Маркіяном,  студентом першого  курсу спеціальності «Комп’ютерні науки», який  нещодавно відкрив у собі талант до шахів.

Гра в шахи сприяє розвитку когнітивних здібностей, адже вона вимагає стратегічного мислення, аналітичної здатності та зосередженості. Вони вчать нас бачити більше,  думати глобальніше, приймати рішення, передбачати їхні наслідки та шукати оптимальні варіанти  розвитку подій у різних ситуаціях.

Такий захід не лише сприяє цікавому проведенню часу, а й має значний педагогічний вплив, оскільки підтримує розвиток креативності, пам’яті та уваги, а також виховує відповідальність, терпіння та самодисципліну.  Окрім цього, учасники турніру також отримати солодкі призи.

Усім учасникам заходу дякуємо за активну участь та зацікавленість у грі в шахи. Нехай отримані навички стануть невід’ємною частиною вашого життя. Бажаємо всім подальших перемог!

Більше фото на нашій сторінці Facebook

Copy link
Powered by Social Snap