Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

ІТ коледж Львівської політехніки долучився до всеукраїнсько рекодру до Дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day)

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) відзначають щороку у другий вівторок лютого. Захід запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю у 2004 році.
В Україні почали відзначати з 2009 року завдяки компанії  Microsoft . Метою Дня безпечного інтернету є залучення суспільства та влади до розповсюдження механізмів безпечної діяльності в інтернеті.
 
Цьогоріч цей день пройшов під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
8 лютого 2022 освітяни мали чудову нагоду взяти участь у Всеукраїнському онлайн флешмобі в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України. 
 
Уже традиційно, четвертий рік поспіль, наші викладачі  беруть активну участь у заходах Safer Internet Day, тим самим покращують свої знання і передають їх студентам. 
 
Під час заходу учасники ознайомилися з можливостями цифрових інструментів Google Workspace for Education, виконали вправи у віртуальних кімнатах, отримали рекомендації щодо обережності та відповідальності під час роботи в Інтернеті, дізналися як використати готові методичні рішення для формування навичок інформаційно безпеки, а також отримали підготовлений кейс для впровадження в освітній діяльності. 
 
Разом з понад 41 тисячею педагогів, було встановлено рекорд України щодо виконання цифрових вправ у віртуальних класах Google for education.
Кожен учасник отримав цифровий бейдж!
 
Запис трансляції та всі матеріали опубліковано за посиланням. Завантажити посібник посібник із безпеки дітей в Інтернеті, розроблений компанією Google у співробітництві з організаціями The Net Safety Collaborative та Internet Keep Safe Coalition можна за посиланням, а рекомендації – ось тут.
 
#SID2022
#SaferInternetDay
#ДеньБезпечногоІнтернету
#ITcollegeLviv
Copy link
Powered by Social Snap