![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/зображення_viber_2022-02-11_16-40-16-325.jpg)
День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) відзначають щороку у другий вівторок лютого. Захід запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю у 2004 році.
В Україні почали відзначати з 2009 року завдяки компанії Microsoft . Метою Дня безпечного інтернету є залучення суспільства та влади до розповсюдження механізмів безпечної діяльності в інтернеті.
Цьогоріч цей день пройшов під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
8 лютого 2022 освітяни мали чудову нагоду взяти участь у Всеукраїнському онлайн флешмобі в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України.
Уже традиційно, четвертий рік поспіль, наші викладачі беруть активну участь у заходах Safer Internet Day, тим самим покращують свої знання і передають їх студентам.
Під час заходу учасники ознайомилися з можливостями цифрових інструментів Google Workspace for Education, виконали вправи у віртуальних кімнатах, отримали рекомендації щодо обережності та відповідальності під час роботи в Інтернеті, дізналися як використати готові методичні рішення для формування навичок інформаційно безпеки, а також отримали підготовлений кейс для впровадження в освітній діяльності.
Разом з понад 41 тисячею педагогів, було встановлено рекорд України щодо виконання цифрових вправ у віртуальних класах Google for education.
Кожен учасник отримав цифровий бейдж!
Запис трансляції та всі матеріали опубліковано за посиланням. Завантажити посібник посібник із безпеки дітей в Інтернеті, розроблений компанією Google у співробітництві з організаціями The Net Safety Collaborative та Internet Keep Safe Coalition можна за посиланням, а рекомендації – ось тут.
#SID2022
#SaferInternetDay
#ДеньБезпечногоІнтернету
#ITcollegeLviv
![ІТ коледж – копія](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/ІТ-коледж-–-копія-300x169.jpg)
![Кащук Валерій – копія](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/Кащук-Валерій-–-копія-300x169.jpg)
![Кісіль Марія – копія](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/Кісіль-Марія-–-копія-300x169.jpg)
![Ковтик Ірина – копія](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/Ковтик-Ірина-–-копія-300x169.jpg)
![Матвіїшин Юлія – копія](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/Матвіїшин-Юлія-–-копія-300x169.jpg)
![Мельникова Олена – копія](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/Мельникова-Олена-–-копія-300x169.jpg)
![Мельничук Оксана – копія](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/Мельничук-Оксана-–-копія-300x169.jpg)
![Падус Орися](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/Падус-Орися-300x168.jpg)
![Пліш Володимир](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/Пліш-Володимир-300x169.jpg)
![Романяк Марія](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/Романяк-Марія-300x168.jpg)
![Смук Мар'яна](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/Смук-Маряна-300x168.jpg)
![Хмеляр Тетяна](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/02/Хмеляр-Тетяна-300x168.jpg)