![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/img7150edit-1024x576.jpg)
Серед корпоративних традицій політехніків ― передвеликодня зустріч ректора Університету Юрія Бобала з проректорами, директорами навчально-наукових інститутів та очільниками окремих підрозділів. Василь Романчук, директор ІТ коледжу Львівської політехніки, на запрошення ректора також взяв участь у урочистостях.
Юрій Ярославович подякував політехнікам за єдність у боротьбі проти ворога, волонтерство та цілеспрямовану працю задля забезпечення якісної освіти студентів. А також привітав із Воскресінням Христовим, побажавши перемоги, миру та спокою.
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/img6997edit-1-1024x683.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/img7035edit-1024x683.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/img6998edit-1024x683.jpg)
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2022/04/img6982edit-1-1024x683.jpg)