Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

У ІТ коледжі Львівської політехніки з’явилися корпоративні писанки

Серед основних цінностей нашого коледжу — поглиблення національної свідомості. Ми пишаємося тим, що сприяємо збереженню та розвитку української культури та традицій, надаючи студентам можливість зрозуміти і цінувати своє коріння. У світі, де процес глобалізації та швидкі технологічні зміни відбуваються на шаленій швидкості, ми вважаємо важливим формувати у студентів-підлітків чітку українську ідентичність, яка стане основою для їхнього подальшого життя та професійного розвитку.

Наш коледж також активно сприяє економічному розвитку України. Ми розуміємо, що освічена молодь — це ключ до успішного майбутнього країни. Надаючи якісні освітні послуги, ми не лише готуємо фахівців, а й заохочуємо студентів до підприємницької активності та створення власних команд. Наші студенти — це активні громадяни, які своїм знанням і талантом сприяють міцнішому розвитку та процвітанню України.

Окрім цього, власна гідність та знання культурних кодів сприяють продуктивній співпраці у міжкультурних командах.

Ця цінність відображається й в айдентиці коледжу, адже  у логотипі блакитний колір окреслює Герб України як символ нашої національної ідентичності.

Цьогоріч,  наші цінності та айдентику підкреслюють справжні писанки.

Писанки можна детальніше переглянути у 3D моделях, які зображені нижче.

Авторка писанок  — Надія Ярославівна Стадник – Федоренко, майстриня-писанкарка у п’ятому поколінні родом з Коломиї,  а також, випускниця Львівської політехніки.

“Писанка — символ життя. Орнамент даної писанки складається з хреста, символу Воскресіння Христового, який огорнутий гілочками сосонки (емблеми коледжу) – символу вічного життя. Сам хрест ввібрав в себе такі знаки та символи: колесо — знак сонця, який символізує безкінечність руху сонця небосхилом, неперервність життя в природі, безконечність часу і простору. Ромб — знак Землі та її родючості.”- пояснює закладені символи у писанці авторка, Надія Ярославівна Стадник – Федоренко.

Щиро дякуємо пані Надії за писанки, за, без перебільшень, витвори народного мистецтва, які дуже відгукнулись нашому колективу та студентам.

Створення корпоративних писанок для нашого коледжу є важливим кроком у підвищенні єдності та визначенні нашої унікальної ідентичності. Вони не лише сприяють збереженню традицій та культурної спадщини, але й підтримують дух спільноти, допомагають формувати нашу ідентичність,  а також підкреслює цінності нашого навчального закладу.

Запрошуємо також переглянути мистецьку сторінку родини Стадник у Instagram 

Copy link
Powered by Social Snap