Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Привітання до Дня Конституції України від студентів ІТ коледжу Львівської політехніки

Щороку 28 червня ми відзначаємо одне з найважливіших свят для нашої держави – День Конституції України. Цей день символізує прийняття Основного Закону, який заклав основи нашої незалежності, свободи та правопорядку. 

Сьогодні ми особливо усвідомлюємо важливість та цінність Конституції, адже українці щоденно змушені захищати свої цінності, права  та суверенітет у загарбницькій війні з країною-терористом росією. На полі бою наші воїни щоденно пишуть нові сторінки історії України власною кров’ю та  ціною власного життя.

Для молоді, особливо студентів нашого коледжу, знання Конституції є надзвичайно важливими, адже вивчення Основного Закону допомагає розуміти власні права та обов’язки, бути  гідними громадянинами України та брати активну участь у громадському житті.  

До Дня Конституції України студентська рада коледжу створила відео-декламацію вірша  Лесі Вознюк “Я – українець”:

Я – українець. Є у мене право
На рідну мову та свою державу,
На гордий прапор золотисто-синій,
На щастя жити у такій країні.
 
Я – українець. Право знати маю
Про тих, кого героями вважаю,
Що людство рятували від руїни, –
Синів і дочок, гідних України.
 
Я – українець. Хочу право мати
Завжди усе, що думаю, казати,
На незалежну та міцну державу,
На все, що гарантовано по праву.
 
Я – українець. І моє це право
Любити землю горду й величаву,
Та дух свободи набирати в груди.
Я – українець. Був ним, є, і буду!
 

Прийняття Конституції України у 1996 році стало важливою подією в історії нашої держави. Цей документ не лише визначив політичний та правовий устрій країни, але й закріпив права і свободи громадян, принципи демократії та верховенства права. А міжнародне співтовариство не просто схвалило Конституцію України, а й визнало її однією з найбільш демократичних у світі.

Нехай цей день буде нагадуванням про наші цінності та стане для всіх нас джерелом натхнення для нових дій та досягнень на захист та благо нашої Батьківщини!

Слава Україні!  Героям слава!

Більше:

Copy link
Powered by Social Snap