Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Підстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

Предмет закупівлі: «Влаштування системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу ІІІ-типу на об’єкті: Будівля коледжу за адресою м. Львів, вул. Володимира Великого,12. Капітальний ремонт» (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація) (номер закупівлі в електронній системі закупівель UA-2021-10-20-001213-c)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб у закупівлі з урахуванням вимог законодавства. Технічні, якісні та кількісні характеристики відображені в проектній документації «Влаштування системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу ІІІ-типу на об’єкті: Будівля коледжу за адресою м. Львів, вул. Володимира Великого,12». Роботи виконані відповідно до вимог чинних кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва» та «Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» затверджені наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281, та інших нормативних документів. В проектній документації міститься детальний опис робіт, що закуповуються, технічні вимоги, обсяги та види цих робіт. Роботи повинні виконуватись згідно з затвердженим проектом з дотриманням вимог діючих нормативних документів та відповідно до вимог щодо термінів закінчення робіт, технології виконання робіт за проектом, якості будівельно-монтажних робіт, які виконуються з дотриманням діючих норм і правил та безпечних умов праці, з використанням конкретних матеріалів і конструкцій. Роботи повинні виконуватись із матеріалів, що передбачені в проектній документації, повинні бути якісними та відповідати вимогам встановлених ДСТУ та чинному законодавству.

Робочий проект пройшов експертизу, в результаті якої було отримано позитивний Експертний звіт від 10 червня 2021 р. № 282/21-ЕЗ. Таким чином, технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, визначені у проекті на «Влаштування системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу ІІІ-типу на об’єкті: Будівля коледжу за адресою м. Львів, вул. Володимира Великого,12» та підтверджені в Експертному звіті (позитивному) від 10 червня 2021 р. № 282/21-ЕЗ.

Обґрунтування очікуваної вартості:

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначено згідно із Зведеним кошторисним розрахунком, який знаходиться в складі проектної документації на «Влаштування системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу ІІІ-типу на об’єкті: Будівля коледжу за адресою м. Львів, вул. Володимира Великого,12». При визначенні очікуваної вартості використовується зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва, за виключенням суми глави 12 «Проектно-вишукувальні роботи та авторський нагляд» зведеного кошторисного розрахунку з урахуванням ПДВ.

Посилання на оприлюднене оголошення: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-10-20-001213-c

Copy link
Powered by Social Snap