Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Просимо підтримати петицію про присвоєння звання “Героя України” випускнику нашого коледжу Клубу Андрію Олександровичу

Просимо підтримати петицію (№ 22/192448-еп) про присвоєння почесного звання “Героя України” (посмертно) випускнику нашого коледжу, лейтенанту, командиру 7 роти 3 батальйону 24 Окремої механізованої бригади ім. Короля Данила Клубу Андрію Олександровичу. 

Андрій був мобілізований у зону АТО 19 березня 2015р. В лавах ЗСУ з 2016р. воював в різних гарячих точках на сході України. Опанувавши військовий фах, пройшов шлях від рядового до лейтенанта з позивним “Дискотека”. 

За сміливість і мужність був двічі нагороджений нагрудними значками “Знак пошани” і медаллю “Захиснику України” та “За честь! За славу! За народ!”.

З початком повномасштабного вторгнення разом із побратимами боронив райони Попасної Луганської області. Загинув 30 серпня 2022 року під час виконання бойового завдання біля селища Новомиколаївка Миколаївської області. Вважався зниклим безвісти понад 8 місяців.

Клуб Андрій навчався в Міжрегіональному вищому професійному училищі зв’язку м. Львова  (тепер ІТ коледж Львівської політехніки) у 2007-2009 роках.

Щиро співчуваємо рідним та близьким загиблого.

Вічна пам’ять і шана всім, хто віддав своє життя за Україну!
💙💛Слава Україні! 

Текст петиції https://petition.president.gov.ua/petition/192448

Copy link
Powered by Social Snap