Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Prometheus запускає три безплатні ІТ-курси від The Linux Foundation

Вперше в Україні платформа Prometheus надасть доступ до найпопулярніших безплатних курсів, створених The Linux Foundation, головними фахівцями з провідної операційної системи та амбасадорами відкритого програмного забезпечення. Курси перекладені українською мовою.🎓 Ви можете обрати один із курсів або пройти всі навчальні програми для опанування основ Linux, розподіленої розробки з Git та засадничих принципів Kubernetes. До збору коштів долучилась команда Veteranius (проєкт Razom for Ukraine).

📌 Основи Linux

Курс стартує 20 лютого та триватиме 14 тижнів, орієнтовне навантаження — 5-7 годин на тиждень.

Курс розроблений спеціально для початківців. Він надасть міцну теоретичну базу Linux і навчить використовувати як графічний інтерфейс, так і командний рядок в основних сімействах дистрибутивів Linux.

📌 Git для розподіленої розробки програмного забезпечення

Курс стартує 23 лютого та розрахований на 14 тижнів; орієнтовне навантаження — 1-2 години на тиждень.

На курсі ви дізнаєтеся, що таке Git, як його встановлювати, як ініціалізувати репозиторій, вносити до нього зміни, робити його доступним для інших, а також отримувати та використовувати зміни, внесені іншими.

📌 Основи Kubernetes

Курс стартує на початку березня і триватиме 14 тижнів. Орієнтовне навантаження — 2–3 години на тиждень.

У курсі будуть висвітлені теми архітектури системи, задач, які вона розвʼязує, і моделі, що використовується для обробки розгортання контейнерів і масштабування. Програма містить технічні інструкції щодо розгортання автономної та багаторівневої програми.

Реєстрація на курси за посиланням.

Copy link
Powered by Social Snap