Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Програма транскордонного співробітництва Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027

У рамках початку програми Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027» (далі – Програма) 1-2 лютого 2023 р. у м. Люблін (Польща) відбулося перше засідання Моніторингового комітету Програми, на якому було прийнято рішення про проведення першого конкурсу проектних пропозицій, особливості підготовки регулярних та малих проектів.

Бюджет Програми складає 208 млн євро. Територія Програми в Україні охоплюватиме Івано-Франківську, Закарпатську, Тернопільську, Волинську, Львівську та Рівненську області.

Проекти у Програмі реалізовуватимуться за п’ятьма пріоритетами: довкілля, здоров’я, туризм, співпраця та кордони. Перший конкурс проектних пропозицій розпочнеться у травні 2023 року.

Інформуємо, що з метою забезпечення якісної та своєчасної подачі проектних пропозицій від України у рамках Програми Секретаріатом Кабінету Міністрів України 5 квітня 2023 р. об 11 год. планується проведення онлайн-консультацій щодо презентації особливостей майбутніх конкурсів проектів для потенційних партнерів.

Заінтересованими учасниками можуть бути, зокрема, наукові інститути, навчальні заклади, агенції регіонального розвитку, природні парки, інші неприбуткові організації, що знаходяться на прийнятній території Програми (Івано-Франківська, Закарпатська, Тернопільська, Волинська, Львівська та Рівненська області).

У разі зацікавленості щодо участі у Програмі пропонуємо взяти участь у зазначеному заході. Для реєстрації необхідно до 31 березня 2023 р. заповнити google-форму.

Посилання для зустрічі буде надіслано додаткового.

З текстом Програми можна ознайомитись за посиланням.

Copy link
Powered by Social Snap