Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Представники ІТ коледжу взяли участь у конференції від Genesis “Innovating Education”

 3 червня 2023 року, українська кофаундингова IT-компанія «Genesis» провела першу конференцію Innovating Education для представників закладів освіти — «Взаємодія держави та ІТ-бізнесу».
Подія відбулася за підтримки Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти і науки у співпраці з Product IT Foundation for Education та обʼєднала понад 1500 освітян, які активно впроваджують цифрові технології в освіту.
 
Представники ІТ коледжу Львівської політехніки Кісіль Марія та  Кагало Ольга  взяли участь у конференції.

Під час панельної дискусії учасники обговорили напрями співпраці держави, закладів освіти та продуктового ІТ-бізнесу задля побудови сталого партнерства в освіті та економічного зростання України.  А також,  обговорили використання інноваційних технологій в освіті для розвитку студентів та модернізації освітнього процесу.

Переглянути записи з конференції можна за посиланням нижче.

Конференція Innovating Education відбуватиметься щороку та стане майданчиком для обміну досвідом між бізнесом, закладами освіти та державою з метою розвитку інноваційної країни, у якій технології та ІТ-освіта відіграють ключову роль.

Спікери конференції. Ілюстрація із сайту МОН
Copy link
Powered by Social Snap