22-23 червня представники ІТ коледжу Львівської політехніки взяли участь у масштабному освітньому фестивалі “Вчителі майбутнього”. Дводенний захід зібрав понад 2 тис. освітян з усієї України. Різноманітні дискусії та лекції, майстерки та інтерактивні зустрічі — лише невеличка частина програми заходу, який організували ГС “Освіторія” та Холдинг емоцій “!FEST”.
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/06/DSC_1042-1024x682.jpg)
На подію завітали понад 100 спікерів, серед яких міністр освіти та науки України Оксен Лісовий, голова Держслужби якості освіти Руслан Гурак, голова комітету Верховної Ради з питань освіти Сергій Бабак, митрополит Української греко-католицької церкви Борис Гудзяк, директорка Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко та багато інших.
“Ми мусимо перемогти у війні. І ми, безумовно, переможемо. Ми докладаємо для цього зараз неймовірні зусилля. Але нашою справжньою і остаточною перемогою буде розвиток освіти, тоді ми виграємо завтрашній день. Тоді ми зможемо сформувати демократичне і вільне суспільство, базоване на цінностях, які є основою будь-якої розвиненої країни. На цінностях свободи, правди, доброчесності та гідності людини. І сьогодні, попри війну та неймовірні виклики, я бачу дуже добрі можливості для цього. Я можу впевнено говорити, що освіта сьогодні в пріоритеті для держави. Справжнім успіхом для нас стане розвинена, стала і багата система освіти. Попри війну, освіту очікують значні інвестиції”, — зазначив міністр Оксен Лісовий.
![](https://itcollege.lviv.ua/wp-content/uploads/2023/06/IMG_0263-1024x608.jpg)
Ключова тема фестивалю — “Навчати і навчатись під час війни: стратегії відновлення української освіти”. Серед інших тем заходу: подолання освітніх втрат, НУШ, дистанційне навчання, ментальне здоров’я учнів та вчителів, штучний інтелект, STEM-проєкти, відбудова освіти і багато іншого.
Зауважимо, у 2023 році захід відбувся втретє. Востаннє таку подію організували у Львові в 2019 році.