Відокремлений структурний підрозділ “Фаховий коледж інформаційних технологій Національного університету “Львівська політехніка”

Представники ІТ коледжу відвідали фестиваль освіти “Вчителі майбутнього”

22-23 червня представники ІТ коледжу Львівської політехніки взяли участь у масштабному освітньому фестивалі “Вчителі майбутнього”. Дводенний захід зібрав понад 2 тис. освітян з усієї України. Різноманітні дискусії та лекції, майстерки та інтерактивні зустрічі — лише невеличка частина програми заходу, який організували ГС “Освіторія” та Холдинг емоцій “!FEST”.

На подію завітали понад 100 спікерів, серед яких міністр освіти та науки України Оксен Лісовий, голова Держслужби якості освіти Руслан Гурак, голова комітету Верховної Ради з питань освіти Сергій Бабак, митрополит Української греко-католицької церкви Борис Гудзяк, директорка Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко та багато інших.

“Ми мусимо перемогти у війні. І ми, безумовно, переможемо. Ми докладаємо для цього зараз неймовірні зусилля. Але нашою справжньою і остаточною перемогою буде розвиток освіти, тоді ми виграємо завтрашній день. Тоді ми зможемо сформувати демократичне і вільне суспільство, базоване на цінностях, які є основою будь-якої розвиненої країни. На цінностях свободи, правди, доброчесності та гідності людини. І сьогодні, попри війну та неймовірні виклики, я бачу дуже добрі можливості для цього. Я можу впевнено говорити, що освіта сьогодні в пріоритеті для держави. Справжнім успіхом для нас стане розвинена, стала і багата система освіти. Попри війну, освіту очікують значні інвестиції”, — зазначив міністр Оксен Лісовий.

Ключова тема фестивалю — “Навчати і навчатись під час війни: стратегії відновлення української освіти”. Серед інших тем заходу: подолання освітніх втрат, НУШ, дистанційне навчання, ментальне здоров’я учнів та вчителів, штучний інтелект, STEM-проєкти, відбудова освіти і багато іншого.

Зауважимо, у 2023 році захід відбувся втретє. Востаннє таку подію організували у Львові в 2019 році.

Copy link
Powered by Social Snap